DENİZLİMİZ

Denizlispor'a Başarılar Dileriz. (Poyraz Boya)
Gizlilik Politikaları

www.denizlimiz.com, genel kültürden sanata, edebiyata, spora ve hayata dair birçok konuda sınır tanımaksızın içerik sunan bilgilendirici özgün bir sitedir. “Şeffaflık” olmazsa olmazlarımızdandır.

Kişi hak ve özgürlüklerine, bireylerin inançlarına ve düşüncelerine saygılı olan www.denizlimiz.com’un amacı bilgiyi paylaşmak ve daha fazla kitlelere ulaşmaktır. www.denizlimiz.com paylaşımlarını twitter, facebook, google plus, pinterest gibi ağlarla yapar.

Her bilgi ve düşüncenin değerli olduğuna inanan, evrenselliği savunan, insanlık yararını ön planda tutan www.denizlimiz.com sağlıkla ilgili bilgilendirmelerinde ve paylaşımında sorumluluğu kullanıcıya bırakır. Nesilden nesile gelen bilgiler aktarılır ancak sağlık konusunda özellikle ve özellikle doktorlardan destek alınması önerilir.

www.denizlimiz.com “özel bilgi ve belge” yayınlarında kaynak kullanımına özen gösterir. Aynı şekilde www.denizlimiz.com’daki yazı ve yorumların başka bir yerde kullanımı izne tabidir.

Ziyaretçiler, siteye üye veya abone olanların haklarını ve özel bilgilerini (adres, telefon) saklı tutmayı taahüt eder. Site kullanıcıları da gizlilik politikasına göre hareket etmeyi kabul etmiş sayılır.

Her zaman iletişime açık, eleştirilere önem veren, resmiyetin yanı sıra samimiyeti de savunan bir anlayışa sahiptir. Yeter ki karşılıklı güven ve saygı olsun.