DENİZLİMİZ

Denizlispor'a Başarılar Dileriz. (Poyraz Boya)

650 öğrenci ile türkiye haritası ve ay-yıldızlı koreografi

650 öğrenci ile Türkiye haritası ve ay-yıldızlı koreografiDenizli de Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nde öğrenim gören 650 öğrenci, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün ölümünün 81 inci yıl dönümünde bedenleriyle Türkiye haritası ve ay yıldız oluşturarak koreografi yaptı.

650 öğrenci ile türkiye haritası ve ay-yıldızlı koreografi
11 Kasım 2019 - 0:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

650 öğrenci ile Türkiye haritası ve ay-yıldızlı koreografi

Denizli‘de Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘nde öğrenim gören 650 öğrenci, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün ölümünün 81’inci yıl dönümünde bedenleriyle Türkiye haritası ve ay yıldız oluşturarak koreografi yaptı.

Merkezefendi ilçesindeki Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan 650 öğrenci, okul bahçesinde bedenleriyle Türkiye haritası ve Türk Bayrağı oluşturdu. Hazırlanan koreografi drone ile havadan görüntülendi. Okuldan yapılan açıklamada, Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri olarak vefatının 81’inci yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmetle, minnetle yad ediyoruz denildi.